Telefon

+48 543-842-343

Email

biuro@hoteltt.com.pl

Godziny otwarcia

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Na świecie jest wiele hoteli przyjaznych zwierzętom, ale nie wszystkie są odpowiednie dla Twojego futrzanego przyjaciela. Zanim zarezerwujesz pokój w hotelu, upewnij się, że akceptuje on zwierzęta. Dowiedz się, czy istnieje polityka dotycząca zwierząt domowych i czy trzeba je zameldować podczas meldowania. Niektóre hotele pozwolą na posiadanie psa dowolnej wielkości, inne tylko na małe psy, a jeszcze inne zaakceptują tylko koty. Sprawdź również, czy jest wyznaczony obszar, w którym może przebywać Twój zwierzak.

Porady dla osób z zwierzętami w hotelu

Wiele osób podróżuje z psem lub kotem, a niektóre hotele akceptują zwierzęta. Jeśli jesteś w podróży ze zwierzęciem, oto kilka porad, które mogą Ci się przydać:

 • Zadzwoń do hotelu i upewnij się, że akceptują zwierzęta. Niektóre hotele mają ograniczenia dotyczące wielkości lub rodzaju zwierząt, które mogą przyjąć.
 • Zabierz ze sobą wszystkie niezbędne akcesoria dla zwierzęcia, takie jak kuweta, żwirek, jedzenie i woda.
 • Upewnij się, że zwierzę jest dobrze wyszkolone i będzie się dobrze zachowywało w hotelu.
 • Podczas pobytu w hotelu trzymaj zwierzę na smyczy lub w klatce.
 • Nie zostawiaj zwierzęcia w pokoju bez nadzoru.
 • Sprzątaj po swoim zwierzęciu i upewnij się, że nie ma żadnych zostawionych niespodzianek.

Co zrobić jeśli hotel nie akceptuje zwierząt?

Niektóre hotele nie akceptują zwierząt, a to może być bardzo frustrujące, jeśli chcesz zabrać swojego pupila ze sobą w podróż. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, istnieje kilka opcji, które możesz rozważyć.

Możesz spróbować znaleźć inny hotel, który akceptuje zwierzęta. Możesz także poprosić o pomoc przyjaciół lub rodziny, którzy mogą mieć możliwość przyjęcia Twojego zwierzaka na czas Twojej nieobecności.

Inną opcją jest skorzystanie z usług opieki nad zwierzętami. Jest to dobre rozwiązanie, jeśli masz zaufanego opiekuna, który będzie w stanie się zająć Twoim zwierzakiem podczas Twojej nieobecności.

Jak zabrać ze sobą zwierzę do hotelu?

Oto kilka wskazówek dotyczących pobytu ze zwierzęciem w hotelu:

 • Przede wszystkim, upewnij się, że hotel, w którym chcesz się zatrzymać, akceptuje zwierzęta. Niektóre hotele mają ograniczenia co do tego, jakie zwierzęta mogą przebywać w hotelu.
 • Zabierz ze sobą wszystkie potrzebne dokumenty dotyczące zwierzęcia, takie jak karty szczepień i paszporty (jeśli jest to zwierzę egzotyczne).
 • Pamiętaj, aby zabrać ze sobą wszystkie niezbędne akcesoria dla zwierzęcia, takie jak karmnik, miseczki, kuweta i żwirek.
 • Upewnij się, że zwierzę jest dobrze wyszkolone i posłuszne. W przeciwnym razie możesz mieć problemy z jego zachowaniem w hotelu.
 • Zwróć się do hotelu o pomoc w utrzymaniu porządku w pokoju, jeśli to konieczne.

Rekomendowane artykuły