Telefon

+48 543-842-343

Email

biuro@hoteltt.com.pl

Godziny otwarcia

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Chcesz wypocząć w urokliwym miejscu? A może czeka Cię wyjazd służbowy na Pomorze Gdańskie? Bez względu na to, jaki jest powód Twojej podróży, polecamy komfortowe i położone w dogodnej lokalizacji apartamenty. Gdańsk pod tym względem oferuje bardzo szeroką ofertę noclegową.

Apartamenty w Gdańsku – dlaczego warto udać się do tego miasta?

Pobyt w Gdańsku, zarówno w celach turystycznych, jak i w sprawach zawodowych, to świetna okazja do tego, aby zwiedzić to niezwykle klimatyczne miasto. Oferuje ono moc atrakcji dla osób w każdym wieku – świetnie będą się w nim bawić rodziny z dziećmi, single czy seniorzy.

Wyjątkowe chwile przeżyjesz nie tylko podczas wizyty na plaży – widok na polskie morze to coś, czego nie zapomnisz przez długi czas. Możesz również wybrać się do:

  • Muzeum Bursztynu, w którym zobaczysz prehistoryczną faunę i florę;
  • Archikatedry Oliwskiej, czyli najdłuższego kościoła średniowiecznego w Polsce;
  • Parku Oliwskiego – w jego pobliżu znajduje się Wzgórze Pachołek z wieżą widokową, z której rozpościera się szeroka panorama na Trójmiasto;
  • Muzeum II Wojny Światowej oraz Westerplatte – to miejsca warte odwiedzenia nie tylko przez pasjonatów historii.

Jeśli interesują Cię apartamenty w Gdańsku, pamiętaj, że miasto jest doskonałą bazą wypadową w inne regiony Polski. Dotyczy to na przykład Kujaw, Żuław Wiślanych oraz Warmii. Możesz tam bez przeszkód dojechać zarówno samochodem, jak i środkami transportu zbiorowego. W każdym takim regionie zwiedzisz interesujące miejsca. Polecamy na przykład udać się Szlakiem Kopernikowskim.

Apartamenty w Gdańsku to bardzo atrakcyjna opcja!

Jedziesz do województwa pomorskiego i interesują Cię komfortowo wyposażone oraz położone w atrakcyjnej lokalizacji pokoje? „Miasto Neptuna” daje Ci pod tym kątem szerokie możliwości, jednak warto wiedzieć, jak z nich skorzystać. Najprostszym sposobem, by znaleźć apartament w Gdańsku, jest wyszukanie odpowiednich lokali na stronie Renters.pl

Możesz zdecydować się na przykład na apartament w Gdańsku z:

  • jacuzzi, sauną lub basenem;
  • kominkiem, przy którym miło spędzisz wieczory;
  • widokiem na morze, który uprzyjemni Ci każdy poranek.

Apartamenty na wynajem w Gdańsku to korzystna alternatywa dla zwykle bardzo drogich hoteli oraz mało komfortowych domków letniskowych. Z apartamentu możesz skorzystać nie tylko w okresie wakacyjnym, ale również wiosną, na przykład w czasie Świąt Wielkanocnych czy długiego weekendu majowego.

Sauna w jednym z apartamentów 

Apartamenty przy plaży w Gdańsku? Tak, to możliwe – nie czekaj i skorzystaj z atrakcyjnej propozycji

Apartament w Gdańsku do wynajęcia to świetny sposób na oderwanie się od codzienności i pobyt w wyjątkowym miejscu, który zapewni Ci wiele wrażeń:

  • poranne czy wieczorne spacery plażą pozwolą Ci odetchnąć świeżym, morskim powietrzem i poczuć klimat, jakiego nie spotkasz nigdzie indziej w Polsce;
  • liczne zabytki i muzea pomogą Ci poszerzyć wiedzę na temat historii oraz przyrody Pomorza.

Każdy apartament w Gdańsku, bez względu na to, w jakiej części miasta się znajduje, jest położony blisko niezbędnej infrastruktury. Dzięki szerokiej ofercie wybierzesz dokładnie taki lokal, jaki Ci odpowiada. Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz mieszkania typowo turystycznego, czy raczej takiego, który będzie idealny do wykonywania pracy zdalnej. Zapraszamy do czarującego Gdańska, który na wiosnę nie jest jeszcze tak oblegany, jak w sezonie letnim.